Snake Revolution

Snake Revolution 1.0.20

Klassssyczny wąż z kolorową grafiką

Zalety

  • Ładna, kolorowa grafika
  • Dodatkowy, trudniejszy tryb gry

Wady

  • Niewiele nowości

Dobry
7

Snake Revolution to odświeżona, kolorowa wersja popularnej gry na telefony komórkowe. Zadaniem gracza jest sterowanie wężem i dbanie o to, żeby rosnący gad nie zjadł własnego ogona.

Zasady w Snake Revolution nie różnią się niczym od innych wersji tej gry. Wizualnie prezentuje się za to znacznie lepiej niż swój pierwowzór z telefonów Nokii. Plansze są miłe dla oka, a animacje płynne.

W Snake Revolution mamy do dyspozycji dwa tryby gry. Pierwszy klasyczny pozwala na nieograniczoną w zasadzie rozgrywkę na jednej planszy. Drugi jest znaczniej ciekawszy. Do pokonania mamy kilkanaście etapów, które musimy po kolei odblokowywać. Zadaniem gracza jest zdobycie odpowiedniej ilości gwiazdek, a na trasie pojawiają się dodatkowo przeszkody, na które trzeba uważać. Najechanie na jedną z nich kończy grę. To proste urozmaicenie dodało klasycznej rozgrywce nieco uroku.

Snake Revolution to ciekawa wariacja na temat popularnej gry Snake. Ma ładną grafikę, a w dodatku posiada dodatkowy, trudniejszy tryb gry. Jeśli tęsknisz za niezobowiązującą rozrywką, pobierz Snake Revolution!

Snake Revolution

Download

Snake Revolution 1.0.20

Opinie użytkowników o Snake Revolution